SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 325i 2005
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
Lloji :
BMW 325
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
100079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw e ardhur nga zvicrra me gjendje shum te mir
Kontakt: 044958562
049618366 (viber)
Pronari : 0041793634944 (viber)Postuar nëpërmjet celularit
Informata rreth publikuesit
A
Skënderaj
049
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »