SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 118 2005
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
100080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw e ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir
Klim airbag fellne radi cd senzor parkingu goma te reja
Konatkt 044958562
049618366 (viber)
Pronari 0041793634944
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
A
Skënderaj
049
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »