SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamiona shliper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000,000
Viti :
2005
ID e produktit :
100083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes gjithsej 14 shlipera pa kolica veq kryt e shliperit MAN edhe IVECO manat jan 2001-2002 viti
Iveco jan 4 copa viti 2004- 2005
kilometrazh te kaluar 1 milion te gjith jan te bane generall qmim per cop asht 8500 ero me kit qmim munt ti merrni mas paki 6 copa gjithsej ja 14 copa
shes edhe qisterna 4 copa shum trujte
Gjinden jasht shtetit 0038641583163
Informata rreth publikuesit
leardi
Therandë
0038641583163
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »