SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kombi vw t4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '17
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1992
ID e produktit :
100087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shum te mir teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
044928798
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »