SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mini Cooper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
100093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Mini Cooper 1..6Vetura gjendet Ende ne zvicër

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Abeni
Zürich, Switzerland
+41 76 5594834
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »