SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RH 12 35 ton
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Lloji :
Volvo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
1990
ID e produktit :
100117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti 1990 gjendje shume te mire pune me cekic

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi
Lazarat
0692667681
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »