SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes Yamaha 125 c
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
100153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes krosin n gjendje t rregullt dokumentat i kan hup dmth nuk ka dokumenta per momentin per me shum informata kontaktoni n nr 044-997-678
Informata rreth publikuesit
Festim
Stimlje
shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »