SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 2009
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2009
ID e produktit :
100161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Mercdes Benz AVANGARDE SPORT LINE viti 2009 ne gjendje te rregullt qmimi 18000Postuar nëpërmjet celularit.044237611
Informata rreth publikuesit
Galdim
Prishtinë
044237611
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »