SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 1,9 tdi united 2008
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
100163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5 1.9 tdi unitet te vitit 2008
Vetura osht shum e rujtne si mrena si jasht i ka 160000 km te kalume esht coupe shum ma e qendrushme ne anen e amortizimit se golfat me 4 dyer, ideale per persona qe kan femi te vegjel po ashtu dhe per persona qe kan qef vetura me dukje soprtive ..
Motorin e ka 1.9 me 105 ps,
abs, esp,
senzora parkingu,
nxempje ne ulse perpara
senzor te dritave dhe shiut,
2 qelsa origjinal
regjistrimi deri ne maj 2016
Interierin shum te mir
Uleset me nxemje
Posedon klim
Tempomat
KompjuterBoar
Cdplayer me touch me dvd
Fellnet i ka 16 coll orginal te veta.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dini
Prishtinë
38649669600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »