SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kombin Ford Transit 2.0 TDI
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
100167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kombin Ford Transit 2.0 TDI Shum i ruajtur.
Kombi Posedon :
Regjistrim 11 muaj
4 goma te reja
Filterat te Gjitha te nderruara
poashtu vaji i motorrit i nderruar
Airbag
Xhamat me Nxemje
Dritat LED
Pasqyret me rrym
Centrall
Informata rreth publikuesit
Bylend
Gjilan
+37745562731
Kishnapole [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »