SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tauran 2.o tdi pa dogan 7ulse
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
100175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
tauran 2.0tdi 6shpejtsi,climatronik,tempomat,bordkompjuter,7ulse,karriga me nxemje,goma të reja,liber servisi,2qelsa,etj per me shumë kontakto Nr:044 357 357

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Besianë
044357357
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »