SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose Ndërrohet Cross Suzuki
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
8,000
Motori (kubik) :
800.00
Viti :
1998
ID e produktit :
100183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cross Suzuki 800 kb. ne gjendje te rregullt me tabela Rks
Shitet ose Nderrohet me foll cross 250 - 450 kb.Postuar nëpërmjet celularit.
Nr kontaktues 049 13 55 13
Informata rreth publikuesit
Nue
Leandro N. Alem, Misiones
049135513
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »