SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat Ibiza 1.9 Tdi - 2004
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
100189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Seat ibiza 1.9 Tdi - 2004- 6 Shpejtesi i posa ardhur nga Zvicrra pa Dogan ësht ne gjendje perfekte mund te me kontaktoni ne numrin +377 44 607 312

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Pejë
049621451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »