SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat 1.6 benzine + gaz sekuencial
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
153,200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Gjurmues
ID e produktit :
100196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
volksvagen pasat 1.6 benzine + gaz (sekuencial ne kok te pistonit)
viti prodhimit 29.11.1999 , e sapoardhur ne shqiperi me dogane te paguar
impjanti i gazit i montuar ne vendin e origjines itali dhe i shenuar ne leje qarkullimi
,me xhama dhe pasqyra elektrike, mbyllje qendrore me pult,me climatronic
disqe alumini dhe goma te reja 100%
shume ekonomike 300 leke per 100 km
gati per targa
Tel. : 0683609100
Informata rreth publikuesit
Ertugel
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »