SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Polo per Autoshkolle 2011
Çmimi :
€6,550.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
100206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Polo 1.6tdi 90ps viti 05/2011 vetura esht e poseduar per Autoshkolle dhe ka nje gjendje shum te mir teknike posedon klime e shum sene tjera Me targa te gjermanis Per te interesum bije veturen ne Kosove Qmimi 6550€ Viber/whatsapp 00491743735393

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shumzon
Skënderaj
00491743735393
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »