SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet honda nsr
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1996
ID e produktit :
100209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda nsr 125 eshte ne gjenden te regullt i regjistruar pa asnje denimPostuar nëpërmjet celularit. Vetem viber +37744300892
Informata rreth publikuesit
Miks
Prizren
044300892
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »