SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
urgjent shitet
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
100218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet A4 2.0 tdi 141 ps 10 muaj regjistrim , full service, rrypin dhembezore te ndruar, transmisioni 6 shpejtesi manual , navigacion te madh nga Audi, tel 045 536 550 arber
Informata rreth publikuesit
luan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »