SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kawasaki kle 500
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
500.00
Viti :
1992
ID e produktit :
100223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kawasaki kle 500 1992 full servis , goma t asfalltit te reja , dritat e gata dhe t shkurta Xenon , Dokumentat krejt n rregull Doganen e Pagume motorri esht enduro per asfallt dhe per mal , nuk ka asnje defekt , shum i rujtem , Uljen Castrol Full Sintetike ja kom ndrru me 12.09.2015. FULL SERVIS te interesuarit mujn me ardh me pruvu kur t dojn , Gjendem n Prizren
Tel: 044926325
Viber: +37745224682...
...........
,,croos..... cros. ... kros ......mal ....bjeshk .....asfallt ......skuter...... enduro .....500cc...... 1992 ......motorr ......4taksh .....
Informata rreth publikuesit
Erzen
044926325
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »