SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 viti 2002 rks
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,932
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
100225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLFIN 4 I.9 TDI ME I TE KUQE NE GJENDJE TE MIR I PASTER I RUJTEN
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »