SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cadillac DTS 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Cadillac Tjetër
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
92,000
Motori (kubik) :
4.60
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
100234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Cadillac dts viti i prodhimit 2006 i dalum nga fabrika ne 2011 automatic 4.6 v8 vetura ka te paguar homologimin (pa dogan)
Vetura osht pothuajse e re vetura posedon;
klima tronic
nexemje edhe ftohje ne karika + masazh para edhe mbrapa
air bag
abs
timon levizes
senzor parkimi
alarm
derigjim ne timon
xenon /lleda
hellogenk
fellne crom
4 gomat e reja etj
vetura ka te paguar vetem homlogimin
(dmth osht i pa doganuar) me targa amerikes
vetura esht per njerz merakli ...
nr tel 049683447
Informata rreth publikuesit
xeni_diti
049683447
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »