SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi A3 S3 TDI 170 PS full EKSTRAAAA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '17
Lloji :
Audi S3
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
10024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audin A3 S3 e modefikuar ekstra ne gjendje shum te mir teknike , regjistrim ks 1 vit , nje vetur e veqant me 170 PS , te interesuarit mun te kontaktoni permes nr. 044-278-162 dhe
mund te komtaktoni ne Viber ne ket nr. +386 49 60 70 42
Informata rreth publikuesit
kushtrim
Malishevë
044278162
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »