SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2000
ID e produktit :
100272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 220 avangard ka ca gervishtje gjana te vogla si motorr ne gjendje te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berti
Bern, Switzerland
0686336285
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »