SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d E46
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
100274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320d E46
Extra: Motorrin, 170 ps, senzor parkingu,senzor shiu,pulla ne vollon, Tempomat, karrigat lekur ngjyr krem, karrigat me nxemje,pasqyret me nxemje, gjami mbrapa me nxemje, shp. mesatare 4.5l
.....Etj.
Tel: 044 404409
049276688
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044404409
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »