SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 2.1 Diesel
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Peugeot 405
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2.10
Viti :
1993
ID e produktit :
100275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Peugeot viti i prodhimit 1993 2.1 turbo diesel 5 dyer, 7 muaj regjistrim ne gjendje shume te mire, me mundesi ndrrimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fatos
Prishtinë
045621119
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »