SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2-84
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
100276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 2 viti 87 osht shum ngjendje t'rregullt rigjistrimi i ka skadu denim nuk ka.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Pejë
049410794
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »