SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet renault clio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
100278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault clio 1.9 dti Viti prodhimit 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albert
Prishtinë
049720462
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »