SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet tauran 2.0 7 ulse
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,700
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
100291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She tauran 2.0 7 ulse qe nje muaj esht i ardhen nga zvicrra e kam doganuar dhe regjistruar vet liber servisi senzora parkimi automatik DSG

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prizren
045591058
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »