SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
She's gagiva 125 c
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Buell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,200
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1991
ID e produktit :
100304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's gagiva 125 c N gjendje shum t mir per m shum info kon ta kto ni N numrin044-997-678

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shaip
Stimlje
044-997-678
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »