SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jeep cherokee
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
146,000
Motori (kubik) :
3954.00
Viti :
1989
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
100309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes xhipin amerikan ne gjendje shum te mir. automatik. rks i qlajmruar. posedon goma te reja dhe zingjir. kuken per rimorkio.
Bejm edhe ndrrim.
Per me shum info 044 305 849
Informata rreth publikuesit
Arben
bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »