SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
100331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 Viti 2001 Ka Regjstrim Edhe 1 vjet Bajm Ndrrime dhe Me Vetura Tjera

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Ferizaj
044 121 843
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »