SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha aerox
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
Lloji :
Yamaha Aerox R
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
101.00
Viti :
2006
ID e produktit :
100363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjendje te rregull

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastrati
Bari, Italy
044206466
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »