SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
100366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vectra 2.0i në gjendje të rregullt 6 muaj regjistrim Benzin+gasViti i prodhimit 1992Pres blerës serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Gjilan
044212499
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »