SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra SFI 2.0
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
100378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra SFI 2.0
044967117
Informata rreth publikuesit
egzon400
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »