SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 tdi DSG - 07 Highline
Çmimi :
€9,600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,900
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
100450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Touran 2.0tdi DSG me 170 psHighlineShpejtesit ne timonSenzor parkınguSenzor shiuAutomatik DSGQe ni muaj e doganuar RksKerri eshte ardhur prej ZvıcresMe 7 ulseMe te gjitha serviset e kryera me liber te servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Oktay
Prizren
045355541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »