SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes frod escort 1.8 dizell me klim 99
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Ford Escort
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,556
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
100454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ford escord 1.8 turbo dizell ne gjndej shum te mir irujtun shum si brnda edhe jasht
klim funksjonale
hidraulik
centrall
xhamt elektronik
servisat te krym komplet nuk ka nevoj per nivestim
fellen
rexhistrim deri ne shkrut 2016 ne emer tem
044 294 534
045 202 384
Informata rreth publikuesit
Ermmaal
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »