SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 - 2009
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
100477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 6 1.6 TDI viti i prodhimit 2009

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
044 75 77 75
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »