SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6-3.0 V6 Benzin i ardhura nga Zvicra
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
100500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 -3.0 V6 Benzin i arudh nga zvicra pa doganu me tabela te zvicres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
A&B Solutions
044900530
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »