SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BMW
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
100502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht ne gjendje te rregugullt teknikisht me nje vit regjistrimi esht pron shqiptari Bmw eshte automatik tiptronik gjamat i ka me komand si shihet ne foto me klim

Nr kontaktus : ARBEN PANTINA: 049 530 679
Informata rreth publikuesit
Kosova
Dardania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »