SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes-Mercedes E270 Avantgarde
Çmimi :
€7,600.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
100511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes e270 avantgarde- full
Automatik,tiptronic,Klim,tempomat,Senzora parkingu,senzora te shiut,karika lekure,pasqyret elektronike etj,v.prodh. 2003 model 2004
Regjistrim deri 04/2016
Bejme edhe ndrim
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
045 312 472
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »