SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pikapi 1..4 benxin
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Lloji :
Ford Courier
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
100521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pikapin ne gjendje shum te mir me motorr 1.4 benxin me hargjime shum te vogla ka regjistrim 1 vit te plot gjamat me rrym gumat e reja dimrit ndrrimi i munshem qmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
Pulat E
gremnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »