SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf5
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,797
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
100523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golfin 1.9 disel klima tronik gjamat e zi gjamat npull shum i rujtum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arjanit
Kosovo
049519197
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »