SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golfi 5 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
100525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf 5 TDI disel sport Viber 0041793944401

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Léotrim
Murten, Switzerland
044547979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »