SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault clio
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1992
ID e produktit :
100536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes reno clio viti 1992 1.2 benzin gjendje shum te rregullt 12 MUAJ regjistrim gomat te sa po ndrruara te dimrit .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Gjakova
044580827 viber +37744580827
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »