SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda B 2500
Çmimi :
€123,456.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor
Lloji :
Mazda B2500
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi, Gjurmues
ID e produktit :
100538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda B2500 2.5 TDI 4X4 Pick-up -2000

Jeep Transportues

ne gjendje te mirë e ka edhe mbulojen mbrapa (hardtop)

pjesa mbrapa mundet mi ju hjek per me transportu mallra te ndryshme

komplet i restauruarë 07/2015

Gomat të reja 08/2015
Posedon edhe Gomat e veres

gjitha serviset me rregull
ule filtera te gjitha i ka te ndrrume
Posedon Liber Servisi

Dora e parë në KS

pesha bartse 1040KG
pesha bartse per rimorkio 2800KG

per informata tjera mund te me kontaktoni ne ket nr. 045 304 000
Informata rreth publikuesit
Banesameqira
045304000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »