SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi a6 2002
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
100547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 2002 2.5 nafte full option automat tronic klima sensor parkimi sedilje ngrohje bagazhjer me 6 cd makina esht e sapo ardhur nga gjermania dogan e sapo prer e sapo targuar ne gjendje super 230 mij km origjinale sic esht mar andej servisi i sapo esht kryer andej

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Henri
Tirana, Albania
00355692652226
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »