SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
100571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golfi 2 urgjent 1.6 diesel i thjesht posedon alarm fellne alumini central shum ne gjendie te rregullt i rexhistruar deri ne fund te shkurtit. Pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
37745687122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »