SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 530 M-Package - 2005
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
100572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj bmw 530 xd m pakete,ne gjendje te mire,me t'gjith servisimet e kryera n'bmw, me goma te reja,lekure,nxemje ne karriga,fellnet 19 inch,senzora parkingu para dhe pas,senzoret e shiut etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Prishtinë
+38649580780
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »