SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi a4 2.0 TDI Automatik
Çmimi :
€9,400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
100580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a4 2.0 TDI vetura posedon*automatik* viti i prodhimit 05/2005* komanda ne timon* tempomata* senzor parkingu pas* senzor shiut* ulset lkur * ulset elktronike * 4 gjamat me rrym * climatronic * fellne me goma te reja 16 coll* e shum sene te thera vetura eshte full opsion dhe eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shum e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht****

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dion
Vushtrri
044-234-686
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »