SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw new beetle 2006 Automat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Beetle
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
ID e produktit :
100581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw new beetle model amerike cabrio sensor parkimi para mbrapa sedilje lekure me ngrohje sensor drite shiu 2.5 benzin ne gjendje prefekte ska nevoj per asnje lloj sherbimi te gjitha te sapokryera

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhon
Tirana, Albania
0698622405-0682033059
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »