SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Peugeot 207
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
100586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes veturen Peugetot 207 1.6 hdi , viti i prodhimit 2007 i sapoardhur ne zvicra ne liber te servisit ne kilometrazh te garantuar 105000 . ne gjendja shum te mir , me dogan dhe homologim te kryer , ka shpenzime shum te vogra .
Informata rreth publikuesit
bujar
Prishtinë
044291639
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »